Zajęcia online

Zajęcia online szybko zyskują popularność. Nic dziwnego – pozwalają na łatwy kontakt i równie skuteczną naukę, co korepetycje stacjonarne. W odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony moich uczniów i klientów specjalnie dla Was przygotowałem narzędzia, które pomogą w organizacji i prowadzeniu lekcji online.

Oferuje:

  • Indywidualne spotkania online – Skype lub FaceTime
  • Wirtualne klasy – dzięki temu można online zarządzać zadaniami uczniów, udostępniać im pliki i oceniać. Niektóre z nich pozwalają na zaproszenie do udziału w klasie rodziców, aby mieli podgląd w postęp nauki swojego dziecka.
  • Platformy do nauki online
  • Materiały online – serwisy internetowe, kanały YouTube i moje inicjatywy
  • Wideokonferencje – pozwalające na połączenia z kilkoma użytkownikami. Skype, FaceTime czy Google Hangout

Język angielski dla dzieci i uczniów klas 1-8

Moje lekcje zaprojektowałem w sposób, który umożliwia stworzenie atmosfery sprzyjającej nauce oraz zachęcającej dzieci i uczniów do pracy indywidualnej. Wykorzystuje zadania oparte na różnych strategiach nauki tj. think-creative, praca indywidualna, praca z rodzicami, gry językowe jak również platforma cyfrowa.

Platforma cyfrowa jest specjalną aplikacją dla dzieci i uczniów, pełni rolę interaktywnego świata przypominającego grę, dzięki której uczniowie mogą rozwijać posiadaną wiedzę i zdobywać nagrody.

Oferowany przeze mnie szeroki przekrój materiałów nie tylko pomaga rozwinąć kompetencje komunikacyjne, lecz także wspiera umiejętność kreatywnego i naturalnie językowego myślenia.

Zapraszam do kontaktu i próbnych zajęć.